Україна за опалювальний сезон використала 6,7 мільярда кубів газу з підземних сховищ

Україна за опалювальний сезон використала 6,7 мільярда кубів газу з підземних сховищ 02.04.2024 09:34 Укрінформ Під час проходження опалювального сезону 2023/2024 років Україна використала 6,7 млрд кубометрів газу із підземних сховищ.
Укрінформ
Під час проходження опалювального сезону 2023/2024 років Україна використала 6,7 млрд кубометрів газу із підземних сховищ.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Група Нафтогаз.
«Група Нафтогаз розпочала сезон закачування газу у підземні сховища. За даними АТ «Укртрансгаз», впродовж опалювального сезону 2023/2024 рр. було відібрано 8,5 млрд куб. м природного газу з ПСГ, з них Україна використала 6,7 млрд куб. м.», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що сезон відбору газу із ПСГ тривав 145 днів.
Читайте також: Цьогоріч Україна покриє споживання газу власним видобутком – Галущенко
Як повідомлялося, за рахунок дострокового завершення опалювального сезону економія газу може досягати 500 млн кубометрів.
Фото: naftogaz.com
Новини економіки
Рекомендації
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Ще новини
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
