Кабмін схвалив відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Румунією

Кабмін схвалив відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Румунією 02.04.2024 15:38 Укрінформ Кабінет Міністрів затвердив угоду про відкриття міжнародного пункту пропуску Біла Церква (Україна) – Сігету Мармацієй (Румунія).
Укрінформ
Кабінет Міністрів затвердив угоду про відкриття міжнародного пункту пропуску Біла Церква (Україна) – Сігету Мармацієй (Румунія).
Про це повідомив у Телеграмі представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінфом.
«Затверджено Угоду (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України і урядом Румунії про відкриття нового міжнародного пункту пропуску через українсько-румунський державний кордон між населеними пунктами Біла Церква (Україна) і Сігету Мармацієй (Румунія)», – йдеться в повідомленні.
Зазначена угода була вчинена 18 серпня 2023 року в Бухаресті.
Як повідомлялося, Україна і Румунія під час форуму «Відновлення України: Бухарест -2023» підписали міжурядову угоду щодо будівництва моста на кордоні.
Читайте також: На кордоні з Польщею добудовують ще один автомобільний пункт пропуску
Будівництво 261-метрового мосту через річку Тису відбуватиметься між населеними пунктами Біла Церква (Україна, Закарпаття) та Сігету Мармацієй (Румунія). Саме він з'єднає дві країни у межах нового пункту на кордоні пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй».
Фото: КМУ
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




