Енергоблок ХАЕС виведений на максимальну потужність – Енергоатом

Енергоблок ХАЕС виведений на максимальну потужність – Енергоатом 02.04.2024 13:50 Укрінформ Енергоблок Хмельницької атомної електростанції, що вийшов з ремонту, виведено на максимально можливу потужність.
Укрінформ
Енергоблок Хмельницької атомної електростанції, що вийшов з ремонту, виведено на максимально можливу потужність.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЕК "Енергоатом" у Фейсбуці.
"Енергоблок Хмельницької АЕС виведений після відновлювального ремонту на максимально можливу потужність", – йдеться у повідомленні.
У компанії зазначили, що енергоблок вийшов із ремонту на два тижні раніше, ніж планувалося.
Читайте також: Енергоатом заявляє про підготовку третього блоку ХАЕС до встановлення обладнання
Як повідомлялося, 31 березня енергоблок Хмельницької АЕС підключили до енергомережі після ремонтних робіт. Він працював на потужності 300 МВт.
На ХАЕС 13 березня один з енергоблоків був відключений від мережі й виведений в аварійний ремонт.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




