Завод Коломойського подав позов до Приватбанку на 22 млн.
Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) подав до Господарського суду Києва позов до Приватбанку про стягнення 22,038 млн грн.
НЗФ контролює група EastOne, створена восени 2007 року в результаті реструктуризації групи “Інтерпайп”, а також група Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.
28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між НБУ та Нікопольським заводом феросплавів (НЗФ). Згідно йому, НЗФ зобов’язувався погасити заборгованість Приватбанку за кредитом рефінансування у розмірі 21 млн грн. 6 вересня завод достроково погасив заборгованість, хоча суд дав йому на це 12 місяців.
20 вересня співробітники Нікопольського заводу феросплавів провели пікет біля головного офісу Приватбанку у Дніпрі у зв’язку з невиплатою їм заробітної плати. На заводі обґрунтовують це виконанням значних зобов’язань заводу перед Національним банком України в рамках мирової угоди. У банку заявили про тиск. В НБУ назвали пікет провокацією.
Новини економіки
Рекомендації
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
Україна закликає країни-учасниці не затягувати ратифікацію угоди щодо Спецтрибуналу – Точицький
Політолог – про ризик втягнення Білорусі у війну: Лукашенко думає про виживання, але Україна має бути готовою
«Білий Орел»: як президент Навроцький одним указом об’єднав Україну
Ще новини
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
Кравчук: Україна розраховує на новообрану заступницю генсека РЄ у роботі над Спецтрибуналом
Україна оновила запит про набуття членства в ОЕСР
Українську делегацію на конференцію з відбудови у Гданську очолить Свириденко
Мінськ не зрозумів тихих зусиль України щодо безпеки на кордоні – дипломат
